פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

טיפים בבחירת אלומיניום לשיפוץ הבית

בין אם אתם משפצים את הבית שלכם או מחפשים לעצב בית חדש, עבודות אלומיניום הינם פתרון אידיאלי לטווח ארוך ומחירו אף נמוך מפתרונות אחרים. פתרונות מחומרי אלומיניום איכותיים לחלונות, דלתות, וטרינות ותריסים הינם עמידים לאורך זמן מבלי הצורך לתחזוקה. בנוסף, אלומיניום נותן מראה עיצוב יוקרתי, שהופך את הבית למודרני ויפה יותר. חומר האלומיניום אינו דורש תחזוקה מתמדת מכיוון שהחומרים שבו עמידים לתנאי מזג האוויר בארץ ואינו מחליד בקלות.

תכנון עבודות אלומיניום לפני שיפוץ הבית

כאשר אתם בוחרים לשפץ את הבית והחללים שבו בעבודות אלומיניום, ישנם כמה שלבים שיש ליישם לפני. על מנת לעשות את זה בדרך הנכונה ובמיוחד אם בחרתם לעשות זאת לבד כדאי להכין מראש ובכדי למנוע בעיות שיכולות להיגרם בהמשך כמו התאמה לא נכונה וייצוב לא נכון. בשלב הראשון, יש להכין רשימה של הפתחים, מידות וסגנון העיצוב שאתם מעוניינים בו. לאחר שלקחתם מידות ומדדתם את הפתחים הקיימים אצלכם, יש לבחור את העיצוב שנראה לכם מתאים לחללי הבית על פי המידות שבחרתם. לאחר מכן, אתם יכולים לחפש איש מקצוע שיבוא להתקין את מה שאתם מעוניינים.

בניית מעקות מאלומיניום 

כיום, בניית מעקות מאלומיניום הינם נפוצים ונהפכו  להיות סטנדרט בבניית בית חדש. בנוסף, אפשר לראות שאנשים רבים בוחרים גם בבחירת מעקות מאלומיניום כאשר הם משפצים את ביתם. מעקות מאלומיניום קלים ונוחים לשימוש, לא מחלידים וניתנים לעיצוב יפיפה עקב החומר האיכותי והרך של האלומיניום. ביחס למעקות מברזל, עץ וחומרים נוספים, מחיר מעקה מאלומיניום הינו זול יותר והבלאי הטבעי שלו שואף לאפס. לעומת גדרות מעץ שדורשות אחזקה שוטפת ותקופתית. 

אם אתם גרים בבית שהוא מעוצב מודרני, מעקות אלומיניום יוכלו להיות פתרון שמתאים לעיצוב הקיים. מעקות אלומיניום יוכלו להשתלב עם העיצוב שלכם מבלי להרוס אותו ואף לשפר אותו, בזכות חומריו הקלילים והגמישים לעיצוב. ניתן לעצב את החלל שלכם כמו המרפסת, המעקות, מדרגות וכדומה, לפי כרצונכם ומבלי לפגוע בעיצוב הקיים. 

סגירת מרפסת מאלומיניום 

בחרתם לסגור את המרפסת? נהדר, לקחתם מידות, תכננתם, הכנתם כל מה שצריך לאיש האלומיניום שלכם. עכשיו ניתן להזמין אותו. וודאו שכל הכנות בוצעו בצורה מושלמת, הגג, הריצפה ועמודי התמיכה. כל ההכנות המקדימות הללו, יהוו התקנה קלה של החלונות, התריסים, מעקות וכדומה. לכן, כדאי לבצע אותם לפני בהתאם.

לסיכום:

עבודות אלומיניום הינם עבודות נפוצות בימינו ויש מגוון רב של בעלי מקצוע הנותנים שירותים כאלו. עם השנים, ניתן לראות שמחירי עבודות האלומיניום יורדים מכיוון שנכנסים יותר ויותר מתחרים וחברות שמבצעות עבודות האלו. אם אתם מתלבטים בין עבודות מאלומיניום לעבודות אחרות כמו עץ, פלסטיק ועוד, חישבו איזה תוצאות אתם רוצים ולאיזה טווח. התייעצו עם בעלי מקצוע אשר יכולים לייעץ לכם ולעזור בבחירת ההחלטות.