פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

רהיטים

תוכן [ הסתר ]

כאשר עוברים לבית חדש או מעצבים בית קיים ניצבים לפני לא מעט קושיות וקונפליקטים, התחושות שעוברות בנו הן תערובת של התלהבות ולחץ. לאחר חודשים של תכנון וחלומות בהקיץ נראה שהעיצוב והגימור לא יסתיים לעולם. ישנם מעט דברים שמעצבנים יותר מיום המעבר לדירה חדשה אחד מהם זה כאשר הרהיטים שאתם כל כך אוהבים פשוט לא מתאימים לחדרים, אין לכם שקעים במקומות שהתכוונתם לשים למשל את המנורה, ככה ממש ליד הספה ולארון אין מקום בסמוך לקיר.

ניתן בהחלט להמנע מכל האכזבות הללו על ידי סידור רהיטים שלכם תוך התחשבות בסגנון החיים שלכם בטרם מסיימים לתכנן את הבית.

חדרים גדולים מדי או קטנים מדי אינם מומלצים. מומלץ לארגן מראש את הרהיטים בקבוצה, כך תוכלו לראות כמה מקום הם תופסים הלכה למעשה וכמה מקום דרוש לכם לאותם רהיטים. הגדירו מה אתם רוצים האם אתם מעוניינים בחדר שינה גדול שיכלול כם מקום ישיבה מרווח בנוסף למיטה. מומלץ לשרטט את המיקום הרצוי לכם של הרהיטים והפריסה שלהם בטרם אתם בונים חדרים גדולים מדי או קטנים מדי.

אם ברצונכם לעצב את הסלון מומלץ מאוד לקחת בחשבון אילו רהיטים אתם רוצים להכניס לסלון בטרם אתם בונים את הסלון עצמו. חשבו על המרווח שתרצו בין הסלון לבין פינת האוכל.

חלקי רהיטים גדולים ? אם במקרה יש לכם רהיטים כגון שעון גדול, עתיק ומאסיבי מבית אבא או שולחן אוכל ארוך במיוחד, ספה ארוכה או שטיח ענק. עליכם לתכנן מראש את המיקום לרהיטים אלו, רהיטים אלו יכולים להשפיע באופן ישיר על תכנון החדרים: על גודלם על גובהם על החלל שלהם וכו'.

חלקי רהיטים קטנים ?חלקי רהיטים קטנים עשויים להראות אבודים בחדרים גדולים מדי.

עבור רבים סידור רהיטים נעשה רק בשלב מאוחר יותר, לאחר שכבר מגיעים לדירה או לבית החדש. אולם סידור רהיטים טרם בונים את הבית יכולה להוביל למעבר דירה חלק ומוצלח יותר.

אתרים קשורים לתחום הרהיטים

  • ריהוט משרדי - פיטרו, החברה המובילה לריהוט משרדי וריהוט מוסדי.