פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

איך למצוא לוכד חולדות מקצועי

ההתייחסות לנושא חולדות ועכברים השתנה בשנים האחרונות והמגמה היא לא להרוג אותם אלא להחזיר אותם לחיים בטבע. זו הסיבה שיש למצוא לוכד חולדות מקצועי שיבצע את העבודה הנדרשת בבית או בחצר, אם קיימת סבירות גבוהה שיש במיקומים הללו חולדות.

לוכד חולדות מקצועי

מי שיש לו ידע וניסיון רב בנושא לכידה של חולדות, מסוגל לגלות מהר מאד את המקום שבו החולדה מתחבאת ולאחר מכן לתפוס אותה באוזניה, כך שהיא לא יכולה לנשוך את הלוכד ולהזיק לו. מדובר במיומנות מקצועית אשר נרכשת עם הזמן וזאת במטרה להכניס את החולדה לכלוב, לתת לה מזון ולהרחיק אותה מבני האדם.

הנזקים של החולדות

בני האדם אינם אמורים להיות בקרבת החולדות כיוון שהן נושאות חיידקים רבים והן מפיצות מחלות לאור הימצאותן בסמוך לזבל לאורך שעות רבות בכל יום. כמו כן החולדות מסוגלות לנשוך ולהותיר צלקות בפניהם של הננשכים ובמיוחד אם מדובר בילדים ובתינוקות.

משפחו רבות מופתעות מהעובדה שמתגלה חולדה בביתם, אף על פי שהם גרים בקומה גבוהה בבניין מגורים. אך מסתבר שהחולדות מסוגלות לטפס למעלה באמצעות קו הביוב ולכן אם קיים קו צנרת גמיש ולא פלסטיק PVC איכותי המתחבר לאסלה, קיים חשש שחולדה תיכנס הביתה.

בחירה של לוכד חולדות

באתר האינטרנט אפשר למצוא מידע על לוכד חולדות מקצועי אשר עובד בסביבה הגיאוגרפית ולכן כדאי להזמין אותו כיוון שהוא יכול להגיע במהירות למקום שבו נראתה החולדה. בנוסף לכך כדאי לקרוא את חוות הדעת על המקצועיות שלו באתר האינטרנט ולקבל המלצות מקרובי משפחה או מחברים אשר נעזרו באופציה של לוכד חולדות מקצועי לאחרונה, כיוון שגם בביתם הייתה חולדה שהיה צורך למצוא.

העברת החולדות לטבע

לאחר תפיסת החולדה, הלוכד מניח אותה בתוך הכלוב וסוגר אותה שם. לאור הרצון לאפשר לה להמשיך לחיות בטבע, היא מקבלת מזון ושתייה. בשלב שני, הלוכד מסיע את הכלוב לשמורת טבע ושם הוא משחרר את החולדה ומכרסמים נוספים שתפס.

קו החשיבה הוא להחזיר אותם לטבע כדי שימשיכו לחיות במחילות בדיונות ובמקומות נוספים. הסיבה לכך היא שבמחזור החיים בטבע יש לחולדות תפקיד חשוב ואם יכחידו אותן הכמות שלהן תהיה נמוכה. בשנים האחרונות לוכדי חולדות רבים פועלים בדרך זו לאחר שלמדו את שיטת העבודה.

הדברה של עכברים וחולדות

בעבר בכל מקום שנראו מכרסמים פיזרו גרגרי רעל כדי להמית את המכרסמים. היום משתדלים שלא להשתמש בשיטות הללו, אך יש מקרים שבהם אין ברירה אם יש כמות גדולה של מכרסמים במיקום מסוים כמו בחדרי האשפה או בתוך קו הביוב בבניין.

במקרים הללו באמצעות גרגרי הרעל, מצליחים להתגבר על התופעה ולהמית את המכרסמים כדי שהם לא יתרבו ויגרמו לנזקים למבנה ולדיירים הגרים בו.

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין מוסמך או של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

הבהרה

פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

כל הזכויות שמורות © 2013-2024