פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il
תוכן [ הסתר ]

אמקור חלפים? מדריך מציאת חלפים למוצרי אמקור השונים

אמקור היא חברה ישראלית נהדרת עם ותק של עשרות שנים. היתרון של מוצרי אמקור הוא שהמוצרים שלה מחזיקים שנים על גבי שנים. לסבתא שלי עדיין יש מזגן אמקור שמקרר כשבחוץ חם.

בכלל לא מסובך למצוא חלפים של אמקור. כל מה שצריך לעשות הוא לפנות למספר טכנאים ולשאול אותם כמה עולה החלק. על נותן שירות אחד לא תוכלו לסמוך, אולם 4 מציירים תמונה יותר נכונה.

תיקונים וחלפים פופולריים למכשירי אמקור:

  • מזגנים בני יותר מעשור נוטים להתקלקל, אולם תיקונים של מזגני אמקור אינם יקרים במיוחד. חלקי חילוף למזגני אמקור יכולים לעזור לפתור כמעט כל תקלה במזגן - כגון אובדן גז מזגן או קריעת מיסב.
  • מקררים? מקררי אמקור הם מהעמידים בעולם. לעיתים מצטבר גוש קרח באחד מדופנות המקרר, ואז כדאי להפשיר את המקרר. כמו כן המקרר יכול להפסיק לקרר טוב או לעשות רעשים, ואז יתכן צורך להחליף את המנוע. דגם מקררים פופולרי הוא אמקור 4700 xl-no frost. אם יש לכם מקרר חלש כדאי לכן לתקנו במהרה לפני שיתקלקל. גומי למקרר הוא עוד פריט שמתבלה בקלות. גומי למקרר עולה בסביבות 400-700 ?, לא כולל התקנה, אז חשוב להשוות מחירים ולמצוא את המקרר הטוב ביותר. יתכן שאחד מבין מדפי מקרר התקלקלו? בעיה לא יקרה בכלל.
  • מערכות דודי שמש (קולטים ודוודים) ? דודי שמש אמקור מאוד פופולריים על כל גגות ישראל. דודי שמש לא נוטים להתקלקל בקלות, אולם אם יש בעיה כדאי להוועץ במומחה דודים.
  • מייננים (ionizers),
  • מייבשי לחות
  • מצנני אויר
  • מאווררים ? אם מאוורר אמקור מתקלקל מומלץ פשוט לקנות חדש משום שמאווררים זולים יותר מטכנאי מאווררים.
  • מבשמי אויר
  • מוצרים לאמבטיה
  • מטהרי אויר

אם התקלקל לכם המכשיר, או אתם מחפשים חלפים לאחד המוצרים, תוכלו להשיג למוצרי אמקור חלפים אצל בעלי המקצוע, אשר זה עיסוקם. מומלץ לבצע השוואת מחירים ולקבל המלצות ממספר נותני שירות המוסמכים למוצרי אמקור.

אודות אמקור

מטה החברה של אמקור נמצא בהונג-קונג, אשר מפעיל חברות בת בארה"ב, בריטניה, הולנד וישראל. הייצור של אמקור בסין גדל מאוד בשנים האחרונות.

מוצרי אמקור לאמבטיה ולמקלחת מאוד פופולריים בסין, ומשם הם משווקים לכל העולם. לאמקור ישנם מותגים פרטיים וגם מוצרים בעלי המותג "Shower-Pro" שבבעלות החברה.

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין מוסמך או של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

הבהרה

פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

כל הזכויות שמורות © 2013-2024