פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

ג'קוזי לבית - לא צריך ללכת רחוק כדי להרגיש בחופשה

ג'קוזי הוא אחת ההנאות הגדולות בחיים. אין ספק שללא הפינוק היוקרתי הזה אף חופשה לא תהיה מושלמת. לשבת בג'קוזי עם כוס יין אל מול השקיעה זה תענוג, אך הוא לא חייב להיות זמין רק בחופשה - למה לא להשתכשך בבריכת ג'קוזי בסוף כל יום עבודה?

תוכן [ הסתר ]

אם בעבר נחשב הדבר לפינוק של עשירים בלבד, הרי שכיום הופכות האמבטיות המשודרגות למוצר זמין שכמעט כל אחד יכול לרכוש על פי טעמו וכיסו. יש כמובן מספר סוגים שונים שלאמבטיות מסוג זה – לבית, לחצר, ואפילו בריכות זרמים שהן כבר בריכות לכל דבר עם יתרון הזרמים המענגים של הג'קוזי.

ג'קוזי ביתי

הג'קוזי הביתי אינו יוצא אף פעם מן האופנה. מדובר בעצם במעין אמבטיה משודרגת עם פתחים מיוחדים שדרכם יוצאים הזרמים. ג'קוזי פשוט מסוג זה ניתן להתקין כמעט בכל חדר אמבטיה. החל מג'קוזי קטן בגודל של אמבטיה סטנדרטית וכלה בג'קוזי גדול שיוכל להכיל מספר אנשים - במידה ויש לכם חדר אמבטיה גדול במיוחד.

ג'קוזי לחצר

אם תעדיפו את הג'קוזי שלכם בגינה, כדאי שתתחילו לחפש בריכות ספא. בריכת ספא היא בעצם הג'קוזי שכולנו מכירים מתוך הבית, מותאם לתנאי חוץ. כך תוכלו לשבת בגינה שלכם וליהנות מאמבט זרמים חמים ומפנק אפילו ביום חורפי וקריר - אין תענוג גדול מזה.

אז איך נבחר ג'קוזי שעונה לצרכינו? קודם כל חשוב לאפיין מה הם בדיוק הצרכים שלנו. כמה אנשים אנו מתכננים שישרת הג'קוזי בו זמנית והאם אנו רוצים להשתמש בו בתוך הבית, או מחוצה לו. אם אתם רוצים גם לעשות ספורט, ניתן לשקול גם בריכות זרמים, המשלבות בתוכן גם את הפינוק של הג'קוזי וגם את האפשרות לשחות נגד הזרם ולעשות כושר.

בחירת ג'קוזי איכותי

נתחיל מכך שג'קוזי לבית הוא מוצר שפשוט יחסית לבחור. לאחר שאפיינתם את הצרכים שלכם, בדקו מספר דגמים העונים לדרישות. כמו בכל אמבטיה אחרת, חשוב שהחומרים מהם עשוי הג'קוזי יהיו חומרים איכותיים כדי שלא יתחיל להישחק ולהתקלף לכם במהירות.

אם אתם רוצים ג'קוזי לחצר או בשמו השני בריכת ספא, חשוב שתוודאו היטב כי הבריכה מגיעה עם שכבת בידוד טובה ואיכותית שתשתמר את חום המים לאורך זמן ללא בזבוז של חשמל. מומלץ לקנות בריכת ספא שעשויה משילוב של חומרים כגון פלסטיק ושבבי עץ או טרמופלסט. שילוב בין החומרים השונים יהפוך את הבריכה לעמידה יותר בתנאי מזג האוויר.

נוחות היא שם המשחק

גם כאן נוחות היא שם המשחק וחשוב שתוודאו שהבריכה שאתם קונים תהיה מותאמת לגוף שלכם. מהות המוצר המדובר היא פינוק ותענוג, לכן אם קניתם מוצר שהישיבה בו אינה נוחה לכם, הרי שפספסתם בגדול. בכדי לוודא שנוח לכם בתוך הבריכה החדשה, פשוט היכנסו לתוכה. אל תתביישו לבקש לשבת בתוך כל אחד מן הדגמים שמעניינים אתכם, ובמידת האפשר בדקו אותם גם כשהם מלאים במים.

אמבטיות, בריכות ג'קוזי, סאונות ומוצרי ספא אחרים הם ללא ספק חלק מן ההנאות הגדולות שיש בחיים. נכון, רכישת מוצרים אלה לבית אינה מתאימה לכל האוכלוסייה, אך אם אתם נמנים על אותם אנשים שמוצרי ספא שכאלה "עושים להם את זה", ואתם חייבים את התענוג זמין בכל רגע - אין שום סיבה לחכות. קדימה, לכו לחנות הקרובה ורכשו ג'קוזי חדש.

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין מוסמך או של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

הבהרה

פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

כל הזכויות שמורות © 2013-2024