פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

חדרי אמבטיה - עיצוב אמבטיות

תוכן [ הסתר ]

אם אתם שוקלים עיצוב פנים של חדר אמבטיה, קיראו מדריך עיצוב אמבטיות זה. אנו ננסה לתת לכם רעיונות עיצוב אמבטיות.

עיצוב פנים באמבטיה בסגנון יפני

לאחרונה עיצוב פנים יפני, נקי והיי-טקי נעשה יותר ויותר פופולרי. רעיונות עיצוב פנים של האמבטיה היפנית כוללים:

  • שילוב של טלויזית מסך שטוח באמבטיה.
  • כיורים בצורת קערה וברזים היוצאים ישירות מהקיר יקנו לחדר מראה נקי ומודרני.
  • ריצפה משיש תקל על עבודת נקיון האמבטיה ותמנע חדירת מים ונזילות.
  • ארונות פשוטים מעץ בצבע אחד יתרמו גם כן למראה הנקי הכולל ולעיצוב האופייני ליפן ולמזרח.

עיצוב פנים של אמבטיה כמקום מפלט

עבור נשים וגברים כאחד חדר האמבטיה הוא מקום מפלט מהעולם החיצוני. שם אפשר להתבודד עם אמבטיה חמה, בועות קצף מרגיעות ותאורה מעומעמת. לזוגות רבים האמבטיה הוא חדר אינטימי שמעמיק את הקשר הרומנטי בין בני הזוג. חדר אמבטיה מעוצב מזמין את כל בני הבית להשתמש בו. שימו לב שאם החדר מעוצב בצורה טובה יתכן כי בני המשפחה יריבו על הזכות להשתמש בו. אם אתם רוצים עיצוב פנים באמבטיה בסגנון זה, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להגשים חלום:

  • כדאי להציב אמבטיה בגודל מכובד בחדר, אשר תאפשר להיות בתוכה בנוחות. ניתן לשקול גם לשים ג'קוזי שיוסיף לחוויה. מסביב לאמבטיה מומלץ להשתמש בשיש איכותי בצבעים רכים שיתאימו ללובן האמבט.
  • מומלץ להציב חלונות בחדר שיאפשרו לצפות בנוף הנשקף מחדר האמבטיה. עיצוב פנים באמבטיה כולל גם את הוילונות המכסים את החלונות. הפטרו מהתריסים הישנים והציבו וילונות רומאיים מעוצבים שיוסיפו למראה של החדר.
  • מלבד קרמיקה באריחים יש עוד אפשרויות עיצוב פנים באמבטיה. אפשר לעצב קיר שלם באמבט שיהיה עשוי משיש מעוצב ויפיפה.
  • עיצוב חדר אמבטיה לא יהיה שלם ללא מקלחת עומדת נפרדת, אשר מופרדת מהחדר על ידי דלת זכוכית אטומה.

עיצוב פנים של ארונות אמבטיה

אם יש לכם ארונות אמבטיה ישנים שזקוקים לחידוש, יתכן כי כל מה שהם צריכים זה רענון. שימו לב: לא תמיד יש צורך לפנות לעזרת בעלי מקצוע. הוצא את כל הפריטים מהארונות ונקה את הארון מלכלוך. כעת, יתכן שכדאי לשקול החלפה של הידיות בארון. אם העץ ממנו עשויים הארונות במצב רע, אתם יכולים להחליף את הארונות בארון עם מראה חדש ומעודכן.

עיצוב פנים של האמבט

יש מגוון רב של דגמי אמבטיה, כמו גם כאלה המשלבות ג'קוזי, כשלכל אחד מאפיין משלו. אם חשוב לכם לעשות אמבטיות גדולות, כדאי שתלכו על האמבטיות הגדולות המרווחות יותר. לעומת זאת, יש אנשים שלא נוהגים להשתמש כלל באמבט, ובמקרה זה כדאי לשקול מקלחת עומדת. באמבטיות נצברת עם הזמן אבנית, ולכן יש לנקותן לעיתים תכופות.

עיצוב פנים של כיורי האמבטיה

כיורים מודרניים בולטים בפשטותם.ף יש כיורים שכל עיצוב שלהם נסמך על צורתם ולא על צבע או קישוט. כיורים עומדים שדומים לקערה עומדת הם המילה האחרונה בעיצוב פנים של חדרי אמבטיה. למרות המראה היפה, יש שחושבים שכיורים אלו לא הכי נוחים לשימוש. יש כיורים ללא כל תחתית, אשר מקובעים ישירות לקיר. זה חוסך מקום וגם מקנה מראה ייחודי ומעוצב ביותר. כיורים מגיעים בשלל חומרים, עשויים לא רק מפורצלן אלא גם ממתכת, פלטיניום, זהב, עץ, זכוכית, ואבן מוזאיקה. כאשר אתם בוחרים כיור תמיד זיכרו שאתם תצטרכו גם ארון שיתאים לכך, וכן מקום לשים בו את מברשות השיניים ושאר הקוסמטיקה שלכם.

עיצוב אבן האמבט

אבן קלאסית ואלגנטית לבחור בה לאמבט היא השיש. אפשרויות אחרות כוללות גרניט וסוגים אחרים של אבנים המקנים צבעים מיוחדים לחדר האמבטיה.

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין מוסמך או של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

הבהרה

פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

כל הזכויות שמורות © 2013-2024