פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

חידוש ותיקון סוללות ליתיום

lithium-ion-battery-detail-g6b58c343e-640

אופנים חשמליים הם דבר נפלא. יחד עם זאת, במוקדם או במאוחר מגיע הזמן שבו הסוללה לא מתפקדת כמו שצריך. היא מתרוקנת במהירות, וכשהיא מלאה היא לא נותנת את התפוקה הנדרשת. במקרה הזה יש שתי אופציות: האופליה הראשונה – החלפת סוללה. האופציה השנייה היא חידוש ותיקון סוללות ליתיום והחזרה שלה לשימות לתקופה נוספת.

 

 

מעבדת סוללות ליתיום לתיקון מקצועי של סוללות האופניים מחדשת את הסוללה ומחזירה לה את היכולות שהיו לה. סוללות ליתיום נמנות עם הסוללות האיכותיות ביותר, והחידוש שלהן הוא בהחלט כדאי. איפה כדאי לחדש את הסוללה של האופניים? כמה זמן סוללת הליתיום לאופניים אמור להחזיק? מתי צריך לחדש את הסוללה של האופניים החשמליים? איך בוחרים מעבדה של יצרן סוללות ליתיום בישראל? איך שומרים על סוללת הליתיום של האופניים? לפניכם כל התשובות.

כשצריך לתקן או לחדש סוללות ליתיום – רק במעבדת סוללות ליתיום מקצועית

חידוש סוללות ליתיום אמור להחזיר את הסוללה למצב הקרוב ביותר האפשרי לסוללה חדשה. חידוש הסוללה מתבצע באמצעות החלפת הנוזלים ופעולות אחרות המחזירות את היכולת של הסוללה לספק רמה גבוהה של אנרגיה. יחד עם זאת, רק פעולה מקצועית יכולה באמת לחדש את הסוללה ולהאריך את החיים שלה. חשוב לדעת שאי אפשר לבצע את עבודת החידוש באופן עצמאי, וצריך להסתייע לשם כך באנשי מקצוע. לכן, חידוש סוללות ליתיום אמור וצריך להתבצע רק במעבדת סוללות ליתיום מקצועית. באופן עקרוני, סוללת ליתיום אמורה להחזיק כשלוש מאות מחזורי טעינה ואפילו יותר. המשמעות היא שאם טוענים את הסוללה בכל יומיים, היא תחזיק מעמד לפחות שנה וחצי – שנתיים.

בחרו מעבדה של יצרן סוללות בישראל

כשעושים שימוש באופניים חשמליים, כדאי להקדיש תשומת לב לאופן שבו האופניים מתפקדות. אם האופניים לא מצליחים לצבור מהירות, או אם הסוללה מתרוקנת מהר מאד יחסית למה שצריך, כי אז יודעים שצריך לחדש את הסוללה. אם יש לכם עניין לחדש סוללות ליתיום איכותית, הדבר הנכון לעשות הוא לבחור מעבדה של יצרן סוללות ליתיום בישראל. היצרן מכיר את הסוללות ויודע לא רק לייצר, אלא גם לחדש סוללות הנזקקות לכך. 

כך תשמרו על סוללות הליתיום לאורך זמן

סוללות ליתיום אמורות לספק כמה מאות מחזורי טעינה. יחד עם זאת, כדאי לדעת שאפשר להאריך את חיי הסוללה. זאת באמצעות שלושה צעדים פשוטים:

  1. טעינה זהירה: לא להשאיר את הסוללה בטעינה מעבר לזמן הנדרש. מעבר לסכנה שבדבר, זה גם מקצר את חיי הסוללה.
  2. לא לטעון כל הזמן: כדאי להניח לסוללה ולא לטעון אותה אחר כל נסיעה של חמש דקות על האופניים. טעינת סוללות ליתיום צריכה להתבצע כשצריך בלבד.
  3. אופניים מתאימות: חשוב להתאים סוללות ליתיום לסוג האופניים. התקנת סוללה חלשה מדיי, עלולה לקצר את חיי הסוללה.

אם יש לכם עניין בחידוש סוללות ליתיום אתם במקום הנכון. צרו קשר כעת והמומחים שלנו יסייען לכך להאריך את חיי הסוללה שלכם.

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין מוסמך או של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

הבהרה

פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

כל הזכויות שמורות © 2013-2024