פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

היתרון בשימוש בסוג חימום גז הוא שהוא צורך פחות חשמל, והחום שהוא מפיק מאוד נעים. החסרון הוא שלוקח זמן רב לחמם חדר על ידי חימום גז, ולכן השימוש בו נכון יותר בחדרים קטנים.

יש מספר תנורי גז שאפשר לבחור לביתכם. לפני הקנייה מומלץ להשוות מחירים של התנורים:

  • תנור גז VH5500 Delonghi
  • תנור גז RH42 Delonghi
  • תנור גז IRS10 NORMANDE

אלו הם רק כמה דגמים של חימום גז הקיימים בשוק הישראלי. חימום גז טבעי מוזן אל תוך בתים על ידי צינורות בדרך כלל. איפה שאין צינורות, אפשר להשתמש

בגז בישול המאוחסן במיכלים מחוץ לבית, בדומה לחימום הגז שיש בכיריים.

מחממי גז יכולים להיות ניידים, מעוגנים או אף תלויים על הקיר.

המחיר ההתחלתי של תנור חימום גז הוא גבוה מאשר חימום חשמלי, עם עלות נוספת של התקנה על ידי טכנאי גז. למרות זאת, התפוקה והחסכון באנרגיה של תנורי גז הם גדולים יותר.

לחלק ממחממי הגז יש מדד של כוכבים שמעיד על יעילות ניצול האנרגיה שלהם. ככל שיש יותר כוכבים ? כך המכשיר חוסך יותר.

חימום גז, אם מדובר בהתקנה של מיכלים, איננו יכול להתבצע על הגג. זאת משום שתקנות חדשות אוסרות על אחסון של מיכלי גז על גגות של בתים, בעקבות סכנה להתלקחות. לכן בדרך כלל בבנייני דירות, מותקן בלון הגז על הקרקע, ומחובר לשאר הדירות באמצעות צינורות.

עניין זה יכול להיות מסובך לדיירים השוכנים בדירות הקרקע, ולכן כדאי להתייעץ עימם לפני. אם אתם פונים לחברת גז כגון אמישראגז, סופר-גז או פז-גז, כדאי לכם להשוות בין השירות של כל אחד מהם.

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין מוסמך או של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

הבהרה

פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

כל הזכויות שמורות © 2013-2024