פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

טונר למדפסת - המדריך השלם

נמאס לכם לקנות מדפסת חדשה בכל פעם שנגמר הדיו? אם התשובה לשאלה הזאת היא חיובית, המדריך הבא נכתב במיוחד על מנת לעשות לכם מעט סדר. כך תוכלו להביא את עצמכם למצב שבו אתם גם מצליחים לחסוך כסף, וגם מצליחים לעמוד בקצב ההדפסה הרצוי. הרי בכל עסק וגם בכל בית פרטי, המדפסת היא חלק בלתי נפרד מהנוף – ומחובתכם להבין בדיוק איך תוכלו להשתמש בדיו שלה כמו שצריך. דיו או טונר למדפסת, הם האלמנטים שיכולים לעשות את ההבדל בין הדפסה מוצלחת לבין הדפסה לא מוצלחת.

 

כל כמה זמן צריך להחליף טונר למדפסת?

האמת היא שאין תשובה חד משמעית לשאלה הזאת, מכיוון שהחלפת הטונר תלויה בעיקר בהיקף ההדפסה שלכם. ככל שתדפיסו יותר דפים, כך מן הסתם הטונר של המדפסת יגמר בצורה מהירה יותר. כך תוכלו למצוא את עצמכם במצב שבו תצטרכו להחליף אותו באופן שכיח. מהסיבה הזאת תמיד מומלץ שיהיה לכם דיו למדפסת בהישג יד, כך שלא תצטרכו לעצור את ההדפסה.

 

איזה טונר הכי כדאי לקנות למדפסת שלכם?

יש כאלה שמסכימים לעצמם לרכוש דיו לא מקורי, אך בפועל מדובר על דיו שעשוי לפגוע במדפסת לטווח הרחוק. ההמלצה שלנו היא תמיד לקנות טונר למדפסת מקורי, כזה שלא יעשה נזק וכזה שיספק לכם את הסחורה הטובה ביותר. בין אם אתם לקוחות פרטיים או עסקיים, חשוב מאוד שתוכלו לשמור על המדפסת שלכם שתעבוד ותפעל בדיוק כמו שצריך.

 

תבחרו את המדפסת על פי סוג הטונר שלה!

אם אתם נמצאים בשלב שבו אתם רק רוכשים מדפסת חדשה, מוטב כי תבחרו אותה על פי סוג הטונר שיש בה. אתם לא תרצו למצוא את עצמכם במצב שבו תרצו לרכוש דיו חדש, אך בפועל לא תמצאו אף חנות שמוכרת אותה. ברגע שתבחרו מדפסת על פי סוג הטונר שיש בה, תוכלו להיות בטוחים כי אתם עושים החלטה נכונה.

 

איך בוחרים בצורה חכמה טונר למדפסת?

הדבר הראשון הוא כמובן הנושא של המקוריות, שכמו שאמרנו לכם זה אלמנט משמעותי מאוד. אל תרכשו דיו לא מקורי, כי הוא עלול במידה מסוימת לפגוע במדפסת שלכם. בנוסף ברוב המקרים דיו לא מקורי עלול להיהרס או להיגמר הרבה יותר מהר, כך שלמרות שהעלות עשויה להיות אטרקטיבית הוא לא יספק לא הסחורה. מוטב לעיתים לשלם קצת יותר, בכדי שתוכלו לקבל מוצר אחד שהוא מוצר מנצח.

הדבר השני הוא לבחור טונר למדפסת במחיר שפוי, תוכלו אפילו לעשות השוואת מחירים לפני שתבצעו את הרכישה. כך תוכלו לדעת שאתם רוכשים טונר איכותי, אך בו בזמן שהוא לא יגרום לכם חור בכיס. ההבדל בעלויות לעיתים עשוי להיות מאוד גבוה, כך שכדאי לכם להשקיע קצת זמן לטובת בדיקה מקיפה ואיכותית.

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין מוסמך או של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

הבהרה

פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

כל הזכויות שמורות © 2013-2024