פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il
תוכן [ הסתר ]

סביר מאוד להניח כי שמעתם כבר את הנתונים הסטטיסטיים הגורסים כי אנו מבלים כשליש מחיינו בשינה. רבים טוענים כי זהו ביזבוז זמן רציני וחוסר רצינות משווע. אולם אין זה ביזבוז זמן כלל וכלל. אנחנו עסוקים כל כך בחיי היום יום שלנו עם עבודה, ילדים ומשפחה, חשבונות, ארוחות, קניות וזו בדיוק הסיבה ששינה היא כל כך חיונית. בגלל התארכות יום העבודה כיום אנשים רבים ישנים מעט או סובלים מאינסומיה וייתכן מאוד ולעיצוב חדרי שינה יש תרומה לכך.

חדרי שינה ? הפכו את הישן לחדש

עיתים כל מה שדרוש זה לשנות מעט את האווירה בחדרי שינה על מנת להפוך את התחושה בהם ליותר נינוחה. אחת הדרכים הקלות ביותר לשינוי אוירה בחדרי שינה היא על ידי צביעה מחדש של חללי חדרי שינה. צבעים כגון ורוד, כחול-תכלת וירוק יכולים לתרום לאוירה של חדרי שינה. אין אפילו הכרח לצבוע את כל קירות חדר השינה מספיק לצבוע קיר אחד וכבר תתקבל אוירה אחרת. דרך קלה אחרת לצביעת חדרי שינה ולקבלת אוירה שונה היא צביעה של משקופי חדר השינה.

חדרי שינה ? הפכו את החדש לישן

ייתכן, רק ייתכן כי למעשה חדרי שינה בהם אנו מבלים את שנתינו כל כך מודרניים, כל כך נקיים וסטריליים וכל כך יפים אך השאלה שצריכה להשאל היא האם חדרי שינה שלנו נוחים לנו ? אין דבר חשוב יותר מתחושת נוחות ותחושת ביתיות דווקא בחדרי שינה. אין זה קשה כל כך להשיג תחושה שכזאת. ניתן להוסיף לחדרי שינה מאפיינים ואביזרים אינדיוודואליים שיהפכו אותו לנינוח יותר ולביתי יותר. כך למשל הוספת כריות נוחות לחדרי שינה. הוסיפו מדפים לחדר השינה ומקמו עליהם חפצים או ספרים שאתם אוהבים ובעלי ערך סנטימנטלי. תלו תמונות שאתם אוהבים על קירות חדרי שינה שלכם. הוסיפו לחדר כל דבר אישי שגורם לכם להרגיש בבית בחדר השינה שלכם.

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין מוסמך או של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

הבהרה

פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

כל הזכויות שמורות © 2013-2024