פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

טכנאי מקררים - תיקון מקרר

תוכן [ הסתר ]

יש מספר תקלות נפוצות במקררים שיכולות לקרות. במדריך זה נסביר לכם לגבי תקלות במקררים, וכן נדריך אתכם בתיקונם, עם הסבר כמה טכנאי מקררים אמור לגבות על כל תקלה.

גומיות למקרר

גומי למקרר הוא הפריט עם הבלאי הרב ביותר במקרר. הגומי נשחק או נקרע עם הזמן, וכך מונע מהמקרר להסגר בצורה אטומה. בעיה זו חמורה משום שאם מקרר איננו אטום אז המנוע של המקרר עובד יותר חזק, ויכול להיות מצב בו מנוע המקרר מתקלקל. בעיה זו היא חמורה הרבה יותר ויכולה לעלות אלפי שקלים לתיקון.

מבדיקות שערכנו עם רוב חברות המקררים הנפוצות בארץ, החלפת גומיות למקרר אמורה לעלות בין 300- 500 ש"ח כולל התקנת הגומיות על ידי טכנאי מקררים.

תיקון מקררים

הכלל החשוב ביותר בהזמנת תיקון מקררים, הוא לקרוא למישהו עם המלצות שיודע מה הוא עושה. אם מחיר תיקון מקררים מגיע למעל אלף שקלים, ומדובר במקרר ישן, יתכן שישתלם יותר לקנות מקרר חדש, שיקרר יותר טוב.

למציאת בעל מקצוע בתחום תיקון מקררים ניתן לפנות לאתר No Problem - חיפוש בעלי מקצוע.

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין מוסמך או של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

הבהרה

פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

כל הזכויות שמורות © 2013-2024