פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

יצירת מרחב באמצעות ריהוט - ריהוט

תוכן [ הסתר ]

ריהוט זהו למעשה שם כולל לאובייקטים התומכים לגוף האנושי כגון מיטה או כיסא, ריהוט גם נחשב לאובייקטים המספקים איחסון. בנוסף נכנה ריהוט אובייקטים אשר מחזיקים חפצים כגון מדפים או ארונות. כיום ריהוט נחשב למוצר אומנותי, מוצר עיצובי-אומנותי, ובהקשרים מסויימים יש לריהוט משמעות סימבולית או שריהוט יכול לשרת מטרות דתיות. ריהוט הוא גם שעונים ותאורה אך יש לריהוט גם פונקציות עליו להיות יפה ו/או נוח. ניתן להפיק ולייצר ריהוט ממגוון רחב של חומרים השכיחים ביותר הם: עץ, מתכת ופלסטיק.

יש בנמצא סוגים רבים של ריהוט המשמשים אותנו כמעט בכל פעולה שיגרתית יויומית: ריהוט משרד, ריהוט גן, ריהוט בית ועוד קשת רחבה של של ריהוטים סובבת אותנו מבלי שניתן את הדעת על כך. מרבית האנשים גרים בדירות קטנות עד בינוניות, מה לעשות ? רובינו לא חיים בטירות ענק קסומות, ואנו צריכים לדאוג לנצל את החלל שיש לנו היטב והצורך הבולט ביותר במבנים קטנים עד בינוניים הוא הצורך באיחסון. יש משהו אינטימי במבנים ובחללים קטנים, משהו חם וביתי.

טיפים ליצירת מרחב באמצעות ריהוט

כמה טיפים להרחבת חלל החדר בעזרת ריהוט מבלי להזדקק לבניית חדרים נוספים:

  • אנכיות - מומלץ מאוד להשתמש בריהוט בעל מבנה אנכי ולא מאוזן, באופן כזה נותרת לכם יותר רצפה חשופה.
  • השתמשו ברהיטים מתקפלים כגון כסאות ושולחנות מתקפלים. באופן כזה תוכלו לפתוח עוד ריהוט כשיגיעו אורחים או משפחה, אך בינתיים תחסכו במקום
  • השתמשו גם במקום שישי מתחת למיטה. ניתן לקנות קופסאות יפות שאם יבצבצו לא יהרסו את עיצוב החדר ואחסנו שם פריטים כגון בגדים שלא בעונה, אביזרי ספורט וכו'.
  • מידוף - טיפ נוסף להרחבת החלל היא הסתייעות במדפים ובמתלים על מנת להציג פריטים או אביזרים שאתם חפצים להציג או לתלותם כל מתלים.
  • מראות ? זה ידוע שמראות משוות לחלל אשליית מרחב. כמו כן מראות מוסיפות אור לחדר ועומק במיוחד בחללים קטנים.
  • תאחסנו בסטייל - בבואכם לקנות ריהוט תורו אחר ריהוט אשר מאפשר אחסון מירבי של פריטים מבלי לוותר כמובן על כמובן על הצד האסטטי.
  • כשאתם קונים ריהוט כגון דלתות או ארונות מוטב שתרכשו ריהוט מסוג זה שהוא על עקרון ההזזה. באופן כזה שתפתחו את הארון למשל הדלת לא תקח מקום מחלל החדר.
  • אל תהססו לחפש ריהוט לבית דווקא במחלקת ריהוט חדרי ילדים. עיתים תוכלו למצוא ריהוט צר וקטן יותר אך גם כזה ההולם את הבית שלכם, לא כל ריהוט המיועד לילדים נעשה באופן ילדותי, תתפלאו אפשר למצוא לא מעט מציאות.

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין מוסמך או של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

הבהרה

פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

כל הזכויות שמורות © 2013-2024