פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il
תוכן [ הסתר ]

ישנם שני סוגי מיטות מתכווננות: מיטות אורטופדיות מתכווננות ומיטות מתכווננות שנועדו לקריאה ולצפייה בטלויזיה. מיטות מתכווננות סטנדרטיות מורכבות על פי רוב משני חלקים, אחד לגב והשני ליתר הגוף, אולם קיימות כיום מיטות המורכבות משלושה חלקים, מיטות מתכווננות אלה מיועדות גם לגב וגם לרגליים. והפיתוח הכי אחרון הוא מיטות 4 חלקים המיועדות לגב, לרגליים ולצוואר.

מיטות מתכווננות מיועדות בעיקר להקל על כאבם של הסובלים מכאבי גב, קילה, למי שסובל מבעיות נשימה ועבור אנשים הסובלים מבעיות הקשורות על פי רוב בעבודה. בנוסף יש יתרון למיטות מתכווננות עבור אנשים הסובלים מנחירות. מיטות אלה מתאימות במיוחד עבור אנשים שעברו שבץ או כאלה שיכולת הניוד שלהם ירדה.

היתרון הטמון במיטות מתכווננות הוא היכולת שלהם להסתגל למספר רב של פוזיציות. עבור אנשים הסובלים מבעיות גב שונות, שינה על מיטה מתכווננת אשר ביכולתה לספק שיפועים שונים יכולה להיות התשובה. מיטות אלו הן נוחות במיוחד כאשר יש צורך שהחלק העליון של הגוף יהיה מורם, או כאשר נדרשת תמיכה לבירכיים בכדי לשכך את הלחץ המופעל על הגב התחתון. באם עד כה מיטות מתכווננות היו פופולאריות דווקא בבתי חולים, כיום יותר ויותר אנשים מכניסים מיטות אלה לביתם הפרטי ונהנים מחוויית שינה בריאה ותומכת.

מיטות מתכווננות רבות הן בעלות מנגנונים חשמליים ומגיעות עם שלטים המאפשרים שליטה מירבית בפוזיציות המיטה ובזוויות השכיבה והתמיכה. וכך ניתן לכוון את המיטה בדיוק לצרכים שלך.

מיטות מתכווננות אורטופדיות

מיטות מתכווננות אלו עשויות מחומר מיוחד שמתכוונן לגוף בזמן השינה, וכך מאפשר שינה נוחה ובריאה יותר. מיטות אלו מקבלות את מבנה הגוף של מי שישן עליהן, ולכן לא מומלץ לקנות מיטות יד שנייה מסוג זה. אם אתם סובלים מבעיות גב, מיטות מתכווננות אורטופדיות יכולות לעזור לכם לקבל תמיכה למבנה הגב הייחודי שלכם.

מיטות מתכווננות לישיבה

יש אנשים שהמיטה עבורם איננה רק לשינה. הם קוראים, עובדים, לומדים, צופים בטלויזיה, אוכלים, ועושים עוד פעולות כיד הדמיון מלבד שינה. מיטות מתכווננות מאפשרות לבצע את כל אותן פעולות בנוחות מירבית, ובלי צורך בשכיבה אופקית. מיטות מתכווננות מומלצות עובדות עם שלט רחוק הניתן לכוונון.

יתרונות מיטה מתכווננת

יש מספר רב של יתרונות למיטות אלו:

  • לא צריך להשתמש בכריות לא נוחות ולשכב בתנוחות מוזרות כדי לקרוא במיטה.
  • צד אחד של המיטה יכול לקרוא בעוד שהצד השני ישן.
  • אפשר לראות טלויזיה מחדר השינה!
  • אפשר לשתות ולאכול בשכיבה.
  • אם אתם רוצים להעיר את בני זוגכם, אפשר פשוט להרים את המיטה.

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין מוסמך או של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

הבהרה

פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

כל הזכויות שמורות © 2013-2024