פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

סורגים - רשתות לחלונות

תוכן [ הסתר ]

סורגים

אם חוויתם פריצה לאחרונה, סביר שתרצו להקים סורגים בחלונות ביתכם על מנת לאבטח את הבית. יש חברות ביטוח הדורשות לשים סורגים בחלונות כדי למנוע פריצות. סורגים לא חייבים להיות מכוערים. למעשה כיום סורגים רבים באים בעיצוב ייחודי ואישי שמתאים לשאר מאפייני עיצוב הבית, ותורם לעיצוב הבית.

חשוב להבין שסורגים מורידים אמנם את הסיכוי לפריצות, אולם עדיין קיימת אפשרות שהפורצים יורידו את הסורגים עם מבער או כלי כלשהו. סורגים גם עוזרים לאבטח את הקומות הגבוהות בבניינים ובתים פרטיים ולמנוע נפילות של ילדים או בעלי חיים.

רשתות לחלונות

רשתות לחלונות הן כלי נוסף לאבטוח הבית. אמנם רשתות אינם מספקות אבטחה אמיתית, אבל הן ממלאות פונקציות רבות. ישנן רשתות לחלונות שמצלות מפני השמש. יש רשתות שמונעות כניסה של יתושים וחרקים אחרים, ויש רשתות שמאפשרות אבטחה לילדים קטנים. חשוב לוודא בהתקנת הרשת כי אפשר לפתוח את הרשת ולאוורר את חלונות הבית לחלוטין. רשתות רבות באות עם תופסן לסגירה, שמונע פתיחה של הרשת על ידי הרוח.

יתכן שתרצו לקנות תריסים לחלונות בנוסף או במקום לרשת, ולכך יש גם להעזר בבעל המקצוע המתאים.

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין מוסמך או של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

הבהרה

פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

כל הזכויות שמורות © 2013-2024