פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

פינוי דירה - מחפשים בעל מקצוע שיפנה לכם את כל הבלגאן בדירה הכיר

לא פעם עולה צורך בשירות כזה של פינוי דירה. זה יוכל להיות במקרה אשר בו אנחנו רוצים לפנות את הבית בגלל נסיעה לחו"ל והשכרה של הבית זה גם יכול להיות פינוי של בית לקראת שיפוצים. יש מקרים אשר בהם מדובר בפינוי של דירת ירושה ויש גם את המצבים הללו של פינוי בית של אגרן.

כל מקרה כזה וכל סיטואציה כזו מחייבת למעשה עבודה של שעות ארוכות הכוללת פינוי חפצים רבים. החל מרהיטים גדולים ומוצרי חשמל כבדים וכלה בבגדים, מסמכים, כלים ועוד ועוד. העבודה הזו עשויה להיות מאוד מורכבת ומאוד מתישה בגלל הכמות של החפצים כמו גם ההחלטה מה ייעשה בכל פריט, בכל חפץ ובכל רהיט. במיוחד אם מדובר בפינוי בית של אגרן כפייתי או לחילופין פינוי בית שנותר כירושה לאחר מות בעלי הבית.

הצוות נכנס לתמונה

אז יש כאלה שפשוט דוחים את הטיפול בפינוי של הבית וכך הם למעשה סתם מפסידים זמן יקר. זמן אשר בו הדירה יכולה להיות מושכרת או זמן שהם יכלו לעשות משהו עם הבית.

בגלל שמדובר בסיפור שעשוי להיות כל כך ארוך וגם כל כך מתיש, כדאי מאוד לפנות ולהיעזר באנשי מקצוע המציעים את השירות הזה של פינוי בית. כי לאנשי המקצוע יש את הידע המקצועי המקיף, יש להם את הכלים ויש להם גם את הניסיון. כך שהם יוכלו לבצע את העבודה בצורה מהירה ויעילה. מה שיארך לכם שעות ארוכות ואפילו ימים שלמים, יארך להם זמן קצר כאשר עם סיום העבודה הבית יהיה ריק מחפצים, החפצים כולם יהיו מפונים וארוזים ואתם תוכלו להתקדם הלאה.

כך מפנים בית

אז איך נעשה פינו הבית בפועל?

הפינוי של הבית ייעשה תחת ההנחיה וההוראות של בעלי הבית. הם ייתנו את ההוראות המדויקות והם יכתיבו לבעלי המלאכה מה ואיך בדיוק לבצע את המשימה.

הם יורו להם מה לארוז ומה לזרוק, מה לשמור ומה להוציא לתרומה או ליד שנייה. יש מוצרים שהצוות ישמח לקחת ולטפל בו כראות עיניו מה שבהחלט יסייע ויתרום לכל הצדדים.

הפתרון לאגרן כפייתי

יש אנשים שסובלים סבל ממשי בגלל התכונה הזו המלווה אותם של אגרנות כפייתית. הם לא מסוגלים להשליך לפח כלום. הם שומרים כל מכתב, כל מסמך, כל בגד ישן וכל רהיט בכל מצב שהוא.

הבית שלהם מתמלא בגרוטאות, בסמרטוטים, בחפצים שאין בהם כל שימוש וכל תועלת והם מוצאים את עצמם חיים בתוך מחסן עמוס סמרטוטים מעלי אבק. הם לא יכולים לנקות את הבית כמו שצריך, אין להם מקום לדברים הנחוצים שלהם וכאשר הם מחפשים פריט כלשהו הם לא מוצאים אותו בין הררי השמאטעס.

הפתרון עבורם נמצא אצלינו.

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין מוסמך או של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

הבהרה

פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

כל הזכויות שמורות © 2013-2024