פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il
תוכן [ הסתר ]

אנשים רבים המתעתדים לצבוע את בתיהם מתקשים למצוא צבעי אמין, מקצועי ואיכותי זאת בשל העובדה הפשוטה כי מדובר בתחום שאיננו נתון תחת פיקוח של מוסד מסוים.

לפיכך, חשוב מאוד לדעת כיצד לבחור את איש המקצוע הנכון למשימת הצביעה בכדי שלא תאלצו להתמודד עם עבודת צבע גרועה ונזק כלכלי.

במאמר שלפניכם נרכז את כל המידע והפרמטרים אשר יסייעו לכם לבחור צבעי מקצועי, אמין, איכותי ויסודי.

מיהו צבעי?

צבעי הוא איש מקצוע העוסק בצביעה של חללים ומבנים פרטיים כדוגמת: צביעת מטבחים, חדרי מגורים, מקלחות, שירותים וחדרי שינה בבתים, וילות ודירות מגורים וכן בצביעה של מבנים ציבוריים ומסחריים, כדוגמת: קניונים ומרכזי קניות, משרדים, מוסדות ציבוריים, בתי קפה, מסעדות, חנויות ועוד. צבעים מתמחים בכל טכניקות הצביעה ובקיאים בכל חומרי הצביעה ובכל הטרנדים החדשים בעולם הצבע.

מהן טכניקות הצביעה בהן מתמחים צבעים?

צבעי מקצועי הוא צבעי המתמחה בכל טכניקות הצביעה המתקדמות ומציע מגוון רחב של שירותי צביעה ופתרונות צביעה ללקוחותיו, לרבות: טיח צבעוני לקירות בטקסטורות שונות, עיצוב בצבע, ציפוי קירות דמוי שיש, שפכטל שלייפ – לק בהתזה או בגלילה, צביעה בהתזה לחומרים כגון: אפוקסי וסופר קריל, צביעת פנים וחוץ, טיח ווגה בשלל מרקמים, ציפוי סטוקו וניציאנו, טיח מרמינו במראה עתיק, ועוד.

אילו פתרונות צביעה מספק הצבעי ללקוחותיו?

צבעי מקצועי מספק פתרונות צביעה מגוונים לרבות: טיפול מונע נגד סדקים, תיקוני שפכטל וטיח, שירותי צביעה לאחר שריפה, צביעת חדרי שירותים, חדרי שינה, מקלחות, צביעת משקופים, דלתות, ארונות קיר וארונות מטבח, צביעת מעקות, חדרי מדרגות, צביעת ארונות חשמל ועוד.

מהו הציוד המקצועי הדרוש לכל צבעי?

הציוד הטכני וכלי העבודה הדרושים לכל צבעי הם: פלטת צבעים המכונה גם מניפת צבעים המשמשת לבחירת צבעי קיר, שליכט צבעוני ורובה, מכשיר שפריץ ידני, אקדח צבע ואירלס, מערבל צבע, שפכטל נירוסטה, פלס, שפכטל גרוד, רולרים, סולמות, מגשים, מוטות טלסקופיים, כף טייחים, סרגל יישור לטיח, מחבט להשלכת טיח, מיכלים, מסיר צבע, שרוולים להחלפה, מברשות ועוד.

על סוגי צבעים

צבעי מקצועי הינו איש מקצוע המתמחה בכל טכניקות הצביעה ומכיר קשת של צבעי קיר המתאימים לכל חלל וחדר באזור הבית ומחוצה לו, כדוגמת הצבעים הבאים: צבעי עץ, צבעי מים, צבעי שמן, צבעי אקריליק, צבע חוץ, לכות, צבע מתכת, צבע לסימון דרכים, סיד סינטטי, צבעי יסוד ועוד.

כיצד לבחור צבעי אמין ומקצועי לצביעת ביתכם?

אם ברצונכם לבחור צבעי אמין ומקצועי, אשר יעמוד בכבוד רב בצביעת ביתכם אנו ממליצים לכם לעקוב אחר הדגשים הבאים:

  • המלצות - על מנת לבחור צבעי מקצועי ואמין אנו ממליצים לכם לשאול חברים ומכרים אם הם מכירים צבעי איכותי, יסודי ואמין. אל תתפתו להודעות הפזורות ברחבי צמתים על צבעים "אמינים וזולים" אלא לכו רק על אנשי מקצוע עם ניסיון, המלצות ולקוחות מרוצים.

לסיכום, אם ברצונכם לרענן את חזות ביתכם ולהוסיף טאץ' של צבע לחייכם אנו ממליצים לכם להזמין צבעי מקצועי, איכותי ואמין הנכון לעמוד במשימה.

אין ספק כי עבודת צבע של צבעי מקצועי ואיכותי ניכרת היטב על קירות הבית ומשדרגת את מראה הבית. אם הנכם עומדים בפני הליך צביעה כללי של דירתכם השכורה או הוילה הדנדשה, וודאי תזדקקו למספר עיצות זהב בכדי לצלוח בבטחה את הליך הצביעה, ובכן בדיוק לשם כך נכתב המאמר הבא, אשר יסייע לאובדי העצות שביניכם למצוא את הצבעי המתאים ביותר למשימה.

מהי עבודת צבע מקצועית?

עבודת צבע איכותית היא עבודה הנעשית על ידי צבעי מקצועי ומנוסה, המחזיק במיטב ציוד הצביעה החדשני ומסוגל לתרגם את חלומו של הלקוח לידי מציאות צבעונית. צבעי מקצועי הוא איש מקצוע המסוגל לעבוד במסגרת של לוח זמנים תוך חלוקת זמן נכונה. כל עבודת צביעה מקצועית מתחילה בסיוד ותיקון חורים

אילו עבודות צבע ישנן?

צבעי מקצועי הוא איש מקצוע המתמחה במגוון רחב של שירותי צביעה כגון: צביעת משרדים, ביצוע תיקוני שפכטל וטיח, צביעת תקרות וקירות, צביעת חדרי שירותים, חדרי ילדים וחדרי שינה, צביעת משקופים, דלתות, ארונות קיר וארונות מטבח וצביעת ארונות חשמל וחדרי מדרגות ועוד.

אילו סוגי צבעי קיר ישנם?

עם עליית המודעות לחשיבות הצבע בעולם העיצוב והאדריכלות התרחב מנעד צבעי הקיר של יצרני הצבע המובילים בארץ ובעולם, כאשר כיום ישנו מגוון רחב של צבעים וחומרי צביעה, לרבות: צבעי שליכט, צבעי עץ, צבעי אקריליק, צבעי מים, צבע שמן וצבע אורגני – טבעי.

מיהם מותגי הצבע הפופולאריים בישראל?

מותגי הצבע הפופולאריים ביותר לשימוש בארץ הם מוצגי טמבור וצבעי נירלט. כאשר מותגים אלו ועוד משווקים במגוון חנויות לחומרי בניין וצבע ברחבי הארץ כמו גם חנויות בשיטת עשה זאת בעצמך, כגון: ACE קנה ובנה והום סנטר.

  • בעת עריכת חוזה עם צבעי מקצועי, עליכם לדרוש כי עבודת הצביעה תיעשה עם חומרי צביעה איכותיים ומקוריים בלבד.

ששת כללי האצבע לבחירת צבעי מקצועי ואיכותי

עוברים לדירה שכורה? מעוניינים לשדרג את מראה הדירה הנוכחית ולהעניק לה טאץ' עיצובי מקורי? כל שעליכם לעשות הוא להזמין צבעי מקצועי, שיצבע את קירות ביתכם.

אם אינכם מכירים איש מקצוע איכותי השולט בכל סגנונות הצביעה, אנו ממליצים לכם לבחון את הפרמטרים הבאים בעת בחירת צבעי מקצועי:

  • המלצות - תמיד כדאי לפנות לחברים, מכרים ושכנים ואפילו אנשי מקצוע מתחום האדריכלות ועיצוב הפנים בכדי לקבל המלצות על צבעי איכותי ומקצועי. תוכלו גם להיכנס לפורומים ואינדקסים של אנשי מקצוע בכדי לאתר צבעי מקצועי.

לסיכומו של עניין, אם ברצונכם לרענן את הנכס שלכם ולהעניק לו מראה עשיר, חדש ועדכני עבדו עם בעלי מקצוע איכותיים, הזמינו צבעי מקצועי ואיכותי שצבר מוניטין רב בקרב לקוחותיו.

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין מוסמך או של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

הבהרה

פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

כל הזכויות שמורות © 2013-2024