פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

ריהוט גן - בחירה נכונה של ריהוט גינה

תוכן [ הסתר ]
ראטן

גינה מטופחת יכולה להפוך את הבית למקום שהרבה יותר נעים לחיות בו, ובחירה נכונה של ריהוט גן יכולה להפוך את השהייה בגינה לנעימה הרבה יותר. לכן, כאשר בוחרים ריהוט גינה, חשוב לעשות זאת בתשומת לב רבה, כי לא כל ריהוט גן יתן לכם את החוויה אותה אתם מחפשים.

עמידות

אחד הנושאים הראשונים שאתם צריכים לחשוב עליו בעת בחירת ריהוט גן הוא העמידות שלו בפני פגעי מזג האוויר. ככל שתבחרו בהירוט עמיד יותר, כל הוא יעמוד בפני התנאים הקשים בגינה לאורך זמן רב יותר, תוך שמירה על נוחות בעת השימוש בו.

חומרים

ראטן

בחירת חומרים נכונים לריהוט הגינה שלכם היא חיונית לקביעת עמידותם כנגד פגעי מזג האוויר ונוחות השימוש בהם. קיימים מספר חומרים בהם עושים שימוש בעת בניית רהיטי גינה:

  • ראטן - חומר העשוי מרצועות דקות הנלקחות מעץ הדקל, אותם ניתן לארוג למשטחים גמישים הנוחים מאד ליצירת ריהוט שהינו מעוצב מצד אחד, ונוח מאד לשימוש מן הצד השני. עם זאת, לראטן שני חסרונות עיקריים: המחיר הגבוה שלו והעמידות הנמוכה שלו כנגד פגעי מזג האוויר הישראלי. מסיבה זו נעשה בדרך כלל שימוש בראטן בריהוט שאינו עומד בשמש הקופחת.
  • ראטן סינטטי - על מנת לשמור על יתרונות הראטן, אך להתגבר על החסרונות שלו, נוצר הראטן הסינטטי (ראסינה), העשוי מרצועות PVC במקום רצועות מעץ הדקל. ריהוט מראטן סינטטי הוא קל יותר, זול יותר ועמיד יותר בצורה משמעותית כנגד פגעי מזג האוויר.
  • עץ - העץ הטבעי היא בחירה מצויינת לכל מי שמחפש חומר חזק ועמיד מצד אחד, אך בעל מראה טבעי המשתלב בצמחיית הגינה מן הצד השני. החסרון בעץ טבעי הוא הצורך שלו בטיפול ושימור מתמיד בכדי למנוע ממנו ריקבון ושחיקה על ידי איתני הטבע.
  • אלומיניום - העובדה שהאלומיניום אינו מחליד הופכת אותו לחומר מועדף בעת בחירת חומרים לריהוט גן. האלומיניום עמיד בפני שמש, גשם ושחיקה, אך כדאי לאפסן את רהיטי האלומיניום לתקופת החורף כדי למנוע את הסיכוי לחלודה.
  • זכוכית - החומר בעל העמידות הגבוהה ביותר כנגד מזג האוויר הוא זכוכית. הזכוכית איננה ניזוקה ממים או שמש כלל. השילוב של זכוכית עם אלומיניום צבוע או ללא צבע יכול ליצור ריהוט בעל מראה נקי וחדשני שישמר לאורך זמן.

ספק איכותי

על מנת לוודא כי אתם רוכשים ריהוט גן איכותי, רצוי לעשות זאת אצל ספק המוודא את איכות הרהיטים והספקים איתם הוא עובד, ובנוסף נותן שירות איכותי. קיימים ספקים רבים בתחום, ולעיתים קשה לבחור את הספק המתאים ביותר עבורכם.

רכישה שלהפריטים בהם אתם מעוניינים אצל שבירו ריהוט גן היא בחירה שאותה מבצעים רוכשים רבים המחפשים ספק איכותי עבור ריהוט הגינה שלהם.

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין מוסמך או של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

הבהרה

פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

כל הזכויות שמורות © 2013-2024