פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

רעיונות למטבחים

כאשר החלטת על עיצוב מחדש של המטבח המקום הראשון שבו עליך לחפש רעיונות לעיצוב מטבחים הוא במגוון הקטלוגים לעצוב הבית. בזמן החיפוש תתקלי במספר רב של מטבחים מעוצבים. אך עליך לזכור כי לא כל מטבח מעוצב שמופיע במגזין ל-עיצוב הבית ויפה בתמונה באמת יהיה מתאים לך לחלל. לכן עליך לבדוק האם המטבח מהמגזין שנראה לך באמת מתאים למידות המטבח שלך? אם את גרה בדירה קטנה שהמטבח שלך קטן ויש לך דלפק אחד קטן לא יתאים לך עיצוב מטבח עם אי מטבח באמצע...

אם את עוברת לדירה חדשה מהעיר למושב או להפך, עליך להתאים את המטבח לסביבה העירונית גם כן, מטבח עירוני שנמצא בלב תל אביב בבניין מגורים בדירה בגודל 100 מר', לא יהיה זהה בתכנון למטבח וילה שמשתרעת על חצי דונם ובעלת חללים רחבים. אך אסור לשכוח כי לא משנה איפה את גרה עיצוב המטבח צריך להתאים לסגנון ולתקציב שלך.

ללא קשר אם את טבחית טובה או לא, כל אחת רוצה שהמטח שלה יהיה סופר מאובזר בכל הגאדג'טים האחרונים, היום בכל קניון כמעט יש חנויות שמתמחות באבזור למטבח. דוגמא לכך היא חנות "דומו" בקניון שבעת הכוכבים בהרצלייה. בחנות תוכלי למצוא כל מה שצריך על מנת לאבזר את המטבח שלך בכל הציוד הנדרש החל מסכו"ם לאירוח ועד תבניות להכנת עוגיות בשלוש שכבות.

אם ברצונך למצוא עוד רעיונות לעיצוב המטבח שלך אני ממליץ לך על ספרות מקצועית בה יש צילומים של מגוון רחב של מטבחים יפיפיים ואטרקטיביים מרחבי העולם. הספרים הללו יכולים לתת לך רעיונות מעולים לתכנון המטבח.

כיום יש מספר חנויות שמציעות קטלוגים של מטבחים בחינם. את הקטלוגים אפשר למצוא בחנויות ספרים וחנויות ייעודיות, כמו כן יש אפשרות לדפדף בקטלוג החינמי שלהם באינטרנט.

אם ברצונך לתת למטבח הפרטי שלך עיצוב אחר בסגנון "עשה זאת בעצמך", אתם יכולים לנסוע לסנים הום סנטר הקרוב לביתכם, לקנות פח צבע, טרפנטין מברשות ועוד מספר כלים שיעזרו לכם לצבוע את הארונות בצבעים חדשים, ראוי לציין כי צביעת הארונות בצבע אחר, או במספר צבעים בו זמנית, תיתן מראה חדש לגמרי למטבח ויכולה לחסוך לכם סכום כסף רב.

לא חסרים רעיונות למטבחים, אם אתם יצירתיים ויכולים לחשוב מחוץ לקופסא ולסטנדרט הרגיל תוכלו להפליג בדמיונכם ולעצב את המטבח כמו שתמיד רציתם.

אופציה נוספת לעיצוב המטבח היא להפקיד את נושא העיצוב אצל מעצב פנים. מעצב פנים הוא אדם שלאחר שהכיר את הלקוח והוא רואה את החלל הוא יכול לחבר בין רצון הלקוח, החלל ותקציב הלקוח. כיום השימוש במעצבי פנים גובר, אנשים כבר לא מסתפקים בתכנון המקורי של הנכס הם מנסים להתאים ולייחד אותו אליהם.

המלצתי שלי היא לנסות קודם כל לעצב את המטבח בכוחות עצמכם ורק אם לא הצלחתם אז להשתמש בבעל מקצוע שיעזור לכם, הרי אין כיף יותר מלבשל במטבח שיש רק לכם ואתם אלא שעיצבו אותו.

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין מוסמך או של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

הבהרה

פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

כל הזכויות שמורות © 2013-2024