פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

שיפוצניקים - שיפוצניק

במדריך שיפוצניקים זה ננסה להראות לכם איך לבחור שיפוצניק איכותי.

אם אתם בוחרים שיפוצניקים לא מקצועיים זה יכול לגרור השקעה כספית של עשרות אלפי שקלים שירדו לטמיון. לפני שזה קורה יש לבחור שיפוצניקים לפי הקריטריונים הבאים:

  • נסיון השיפוצניק - אם השיפוצניק כבר עובד בתחום שנים רבות, ובעל נסיון עם סוג שיפוצים ספציפי זה שאתם זקוקים לו, יכול להיות שהוא יתאים לכם. חשוב לזכור ששיפוצניק שהתנסה בשיפוצים פשוטים סביר שלא יצליח להתמודד עם שיפוצים מורכבים כגון עבודות גבס.
  • המלצות על השיפוצניק - בררו אצל חברים שעברו לא מזמן שיפוצים אם הם מכירים ויכולים להמליץ על שיפוצניק ישר ואיכותי.
  • דוגמאות לשיפוצים - אל תפחדו לבקש מהשיפוצניק דוגמאות לשיפוצים שהוא ביצע. תגיעו לבתים שהוא שיפץ ותשאלו אותם לגבי איכות העבודה.
  • יש אנשים שמזמינים שיפוצניקים לשיפוץ קטן, ואם השיפוצניק מצליח לעשות עבודה טובה אז מזמינים אותו בשנית לשיפוץ הגדול.
  • בחינת עובדי השיפוצניק. יש שיפוצניקים טובים שמעסיקים עובדים חסרי מיומנות. חשוב לוודא שכל העובדים של השיפוצניק הם גם בעלי ידע ונסיון בתחום, וכמו כן הם עובדים חוקיים.

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין מוסמך או של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

הבהרה

פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

כל הזכויות שמורות © 2013-2024