פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

3 חברות מומלצות לקניית קופה לעסק

בחירת קופה מתאימה לעסק היא החלטה חשובה שיכולה להשפיע רבות על הצלחת העסק. קופה טובה תשפר את יכולות השירות של העסק, תפחית טעויות, ותאפשר לעסק לנהל את הפעילות שלו בצורה יעילה יותר.

הקופה היא הכלי המרכזי של העסק לניהול המכירות והתשלומים. היא צריכה להיות נוחה לשימוש עבור העובדים והלקוחות, וצריכה לספק את כל הפונקציות הדרושות לעסק.

קופה טובה יכולה גם לעזור לעסק להפחית טעויות. היא יכולה לעזור לעובדים להקליד את התשלומים בצורה מדויקת, ולמנוע טעויות חיוב. לעזור לעסק לשפר את השירות שלו ללקוחות וכן יכולה להפוך את תהליך הקנייה לפשוט ומהיר יותר, ולאפשר לעובדים לספק ללקוחות שירות טוב יותר.

בנוסף, קופה טובה יכולה לעזור לעסק לנהל את הפעילות שלו בצורה יעילה יותר. היא יכולה לספק מידע על מכירות, מלאי, שעון נוכחות ועוד. המידע הזה יכול לעזור לעסק לקבל החלטות טובות יותר לגבי ניהול העסק.

ישנם סוגים רבים של קופות, ולכן חשוב לבחור את הקופה המתאימה ביותר לצרכים של העסק. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בבחירת קופה, כגון סוג העסק, גודל העסק, התקציב וכמובן הסוג של הקופה. ישנם שלושה סוגים עיקריים של מערכות קופה:

מערכות קופה מסורתיות הן מכשירים עצמאיים הכוללים בדרך כלל מגירת מזומנים, סורק ברקוד ומדפסת קבלות.

מערכות קופה מבוססות ענן הן יישומי תוכנה הפועלים על שרת ענן. ניתן לגשת אליהם מכל מכשיר עם חיבור לאינטרנט.

מערכות קופה ניידות הן יישומי תוכנה הפועלים על סמארטפונים וטאבלטים. הם אידיאליים לעסקים שצריכים לקבל תשלומים תוך כדי תנועה.

בדקנו עבורכם את שלושת החברות המובילות בתחום בכל אחת מסוגי המערכות

מערכות קופה מסורתיות – בחרנו את חברת אומגה קופות. חברת אומגה מייבאת את סדרת הקופות של POSBANK  והיא מתאימה מאוד לעסקים קמעוניים וסיטונאים כאחד, במיוחד עבור עסקים קטנים ובינונים. חברת אומגה היא חברה מובילה בשיווק ומכירה של קופות רושמות ומערכות מחשוב לעסקים ופעילה משנת 1987 הקופות הממוחשבות של חברת אומגה מציעות מגוון רחב של יתרונות, כולל:

 • פשטות ואיכות: הקופות פשוטות לתפעול ואינן דורשות ידע מקדים בתחום המחשוב.
 • פונקציונליות: הקופות מאפשרות ביצוע מגוון רחב של פעולות, כולל מכירות, מעקב אחר מלאי, מעקב אחר נוכחות עובדים ועוד.
 • חסכון: הקופות חוסכות זמן וכסף לבעל העסק.
 • שיפור ביצועים: הקופות מאפשרות לבעל העסק לקבל מידע רב על העסק שלו, ולשפר את הביצועים שלו.

חברת אומגה מציעה ליווי מקצועי לבעלי עסקים בבחירת הקופה הממוחשבת המתאימה לצרכיהם.  מבחינת מחירים תוכלו לבחור מסלול מתאים לעסק החל משתלום חודשי ועד אפשרויות אחרות שיתאימו לכם. כמו כן יש שירות אדיב ומקצועי שניתן לפנות אליו 24/7.

מערכות קופה מבוססות ענן – טרנזילה חברת סליקה מובילה בישראל. טרנזילה היא חברת סליקה ישראלית, המציעה מגוון רחב של פתרונות סליקה לעסקים בכל הגדלים. החברה נוסדה בשנת 1999 על ידי חברת אינטרספייס, חברת שירותי תשתית באינטרנט מובילה בישראל.

בשנת 2017, קיבלה טרנזילה רישיון סולק מבנק ישראל, והפכה לחברת סליקה הרביעית בישראל. רישיון זה מאפשר לחברה לסלוק כרטיסי אשראי באופן ישיר, ללא צורך במעורבות של חברת אשראי.

טרנזילה מציעה מגוון רחב של פתרונות סליקה, כולל:

 • סליקה מקוונת - סליקה של כרטיסי אשראי באתרי אינטרנט ובחנויות מקוונות.
 • סליקה פיזית - סליקה של כרטיסי אשראי בעמדות מכירה בעסקים פיזיים.
 • סליקה ניידת - סליקה של כרטיסי אשראי באמצעות מכשירים ניידים.

החברה מציעה גם שירותי תמיכה וליווי לעסקים, כולל:

 • ייעוץ וליווי בבחירת פתרון הסליקה המתאים.
 • הדרכה והכשרה לעובדים.
 • שירות לקוחות 24/7.

עלות חודשית החל 189 ₪

טרנזילה היא חברה מובילה בתחום הסליקה בישראל, ומספקת פתרונות סליקה מתקדמים לעסקים בכל הגדלים.

 

מערכות קופה ניידות –חברת POSIT היא בית תוכנה ישראלי המפתח ומשווק פתרונות ניהול חכמים לעסקים קמעונאיים. החברה נוסדה בשנת 2012, והיא מתמחה בפיתוח ושיווק פתרונות חכמים בתחום ניהול נקודות מכירה בצד הקופות וכן פתרונות משלימים לניהול רשתות קמעונאיות.

מוצרי החברה מפותחים בטכנולוגיית ענן, ומאפשרים לעסקים לקבל מידע זמין על כל פעילותם מכל מכשיר המריץ דפדפן. המוצר מתאים למסעדות, דוכנים וכל עסק שמחפש פתרונות ניידים.

החברה שמה לעצמה מספר דגשים חשובים:

 • יחס חם ושירות אישי ללקוחות: החברה רואה בלקוחותיה שותפים, ומספקת להם יחס אישי ושירות איכותי.
 • פתרונות מייטבים לניהול עסקים: החברה פועלת כדי לספק ללקוחותיה פתרונות המאפשרים להם לנהל את עסקיהם בצורה יעילה ורווחית יותר.
 • נגישות ליכולות ניהול והשליטה: החברה פועלת כדי להנגיש את יכולות הניהול והשליטה בעסק לכלל העובדים, בכל הרמות.
 • מערכת חכמה וטכנולוגית, וכן נוחה יעילה וידידותית: החברה פועלת כדי לפתח מערכת שתהיה גם חכמה וטכנולוגית, וגם נוחה יעילה וידידותית למשתמש.

מוצרי החברה כוללים:

מערכת קופות ממוחשבות: מערכת קופות ממוחשבות חכמה ויעילה המאפשרת ביצוע מגוון פעולות, כולל מכירות, מעקב אחר מלאי, מעקב אחר נוכחות עובדים ועוד.

מערכת ניהול רשתות קמעונאיות: מערכת ניהול רשתות קמעונאיות המאפשרת שליטה ובקרה על כל הרשת ממקום אחד.

פתרונות משלימים: החברה מציעה גם מגוון פתרונות משלימים לעסקים קמעונאיים, כגון מערכת CRM, מערכת ניהול מלאי, ועוד.

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין מוסמך או של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

הבהרה

פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

כל הזכויות שמורות © 2013-2024