פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

מנעולן הוא איש מקצוע שאף אחד לא היה רוצה להזדקק לו באופן פתאומי מעכשיו לעכשיו. אמנם אין לדעת מתי חלילה תהיה תקלה בדלת או במנגנון הנעילה, אבל ללא ספק יהיה מדובר בסיטואציה מאד לא נעימה ומורטת עצבים, שכן המשמעות שלה היא שמישהו תקוע מחוץ לדלת ולא יכול להיכנס הביתה או חמור מכך - תקוע בפנים ולא יכול לצאת. המזל הוא שכיום אפשר למצוא אנשי מקצוע שפועלים מסביב לשעון וכמובן שמנעולן הוא איש מקצוע כזה, שיודע שהוא יכול להיות מוזעק להגיע כמה שיותר מהר למקום מסוים גם באמצע הלילה או בשעות שלא נחשבות כשעות עבודה מקובלות. בדיוק בשביל המקרים האלה כדאי שיהיה בהישג יד מספר טלפון של מנעולן מוכר ומומלץ, זאת כדי שלא לבזבז זמן וליצור קשר כמה שיותר מהר בעת הצורך.

איך הכי נכון לבחור מנעולן?

להלן כמה נקודות למחשבה שכדאי לקחת בחשבון כאשר מחפשים מנעולן מומלץ, אמין ומקצועי -

  1. רישיון - חשוב מאד לדעת שמנעולן חייב לעבוד לאחר שקיבל אישור והסמכה מטעמה של משטרת ישראל. לא כל אדם יכול להציע שירותי מנעולנות, זאת בשל הרגישות המתבקשת מעצם התפקיד. המנעולן יהיה חשוף לפרטים אישיים של הלקוחות שלו - החלפת מנעול בדרך הראשית או פריצה של כספת ולכן חשוב לוודא שהמנעולן שפונים אליו אכן מחזיק באישור תעסוקה והסמכה של משטרת ישראל.
  2. ניסיון מקצועי - אין כמו צבירת ניסיון עם הזמן. ככל שהמנעולן שבוחרים יהיה ותיק יותר בתחום כך, סביר להניח, הוא גם יהיה מנוסה ומיומן בביצוע הפעולות הנדרשות. חשוב לוודא מראש אילו שירותים הוא מציע על מנת שלא לפנות אליו במידה ומדובר בשירות שהוא לא מתעסק בו.
  3. קרבה גאוגרפית - מנעולן בתל אביב יכול לתת שירותים גם ללקוחות שלא בהכרח גרים או נמצאים בתוך תל אביב עצמה. הקרבה לרמת גן, גבעתיים או בת ים יכולה להוות יתרון למנעולן מקצועי ומיומן שיכול להגיע בנסיעה קצרה ממקום אחד לשני ולכן חשוב מאד לשמור את הפרטים של מנעולן שמציע מלכתחילה שירותים לאזור הגאוגרפי הדרוש.
  4. המלצות של אנשים שמכירים וסומכים עליהם - כאשר מזמינים מנועלן חשוב שהוא יהיה כזה שכבר מוכר בסביבה או שיש עליו המלצות מצידם של אנשים שכבר חוו את השירותים שלו ומכירים אותו. כמו עבור לא מעט אנשי מקצוע אחרים - גם כאן חשוב מאד לשים לב שההמלצות מגיעות ממקורות אמינים וכמובן מאנשים שאכן התנסו בקבלת שירותים מהמנעולן ושומרים את הפרטים שלו לצורך פנייה חוזרת אליו במקרה הצורך.

חשוב מאד לשים לב אילו פרטי קשר שומרים על מנת שאפשר יהיה לפנות באופן מיידי כאשר מתעורר החשד שיש בעיה בדלת, במנעול או במנגנון האזעקה של הבית וברכב. כך אפשר יהיה להזמין אותו מהר למרות המתח הנפשי מהסיטואציה.

הבהרה

המידע המופיע בדף זה הוא כללי בלבד, ואין בו בכדי להוות חוות דעת מוסמכת או ייעוץ מוסמך. אנו עושים ככל האפשר על מנת לשמור אותו מדוייק ומעודכן, אך בהחלט יתכנו כי חלק מן המידע לא יהיה עדכני או מדויק. על הקורא לפנות לקבלת חוות דעת או ייעוץ מקצועיים לפני כל שימוש במידע המופיע באתר זה. אין המידע מהווה תחליף לייעוץ מקצועי של עורך דין מוסמך או של איש מקצוע בעל הסמכה מתאימה. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק מכל סוג שהוא העשוי להגרם בעקבות שימוש במידע כלשהו המופיע באתר.

הבהרה

פורטל תחזוקת הבית - Fixing.co.il

כל הזכויות שמורות © 2013-2024